Квартири у ЖК Садочок buttons

Квартири у житловому комплексі "Садочок"

Квартири у житловому комплексі "Садочок" у с. Новосілки, Києво-Святошинського району, Київської області - це 9 будинків, 411 варіантів помешкань, 29 планувань. Оберіть свою квартиру у житловому комплексі "Садочок"! Студіо, 1-кімнатну, 2-кімнатну, 3-кімнатну чи дворівневу, що представлені також у 3 різних форматах - на 2, 3 чи 4 кімнати.

У житловому комплексі «Садочок» розташовано 9 будинків, що нараховують 411 квартир. У наявності однокімнатні квартири, двокімнатні квартири, трикімнатні квартири, дворівневі квартири та квартири студио у приємному мальовничому передмісті Києва, у с. Новосілки.

Ми пропонуємо житло комфорт-класу на будь-який смак.

Є однокімнатні квартири та квартири-студіо для самостійних молодих людей, студентів або літніх людей. Попри невелику площу, вони компактні, місткі і мають усі складові для комфортного проживання. Така квартира — гарний старт для початку самостійного життя або як вдалий подарунок своїм батькам.

Двокімнатні квартири у житловому комплексі «Садочок» біля Києва призначені для сімейних пар, або невеликих родин. Зверніть увагу, що при монолітно-каркасному будівництві планування можна буде змінити під свої потреби.

Трикімнатні квартири створені для великих родин або для тих хто полюбляє часто приймати гостей. Якщо ви проводите багато часу вдома, займаєтесь побутом, то саме таке житло слід обрати. Діти матимуть місце для навчання та дозвілля, а дорослі будуть спокійні, що ніхто нікому не заважає.

Великі двоповерхові квартири — це справжні прототипи приватних будинків, оскільки продумані планування дозволять мешканцям мати максимально багато особистого простору. Приймайте багато гостей, влаштовуйте вечірки та відмічайте свята усією родиною, нарешті ваші власні дитячі мрії про великий дім здійсняться.

Кожен з будинків ЖК «Садочок» має 8 поверхів та мансарду. Також є підвальні приміщення, де розташовані комори та підземний паркінг. Кожен, хто хоче купити квартиру у нашому житловому комплексі, може також придбати квадратні метри у підвальному приміщенні. Місце для паркування раз і назавжди позбавить від питання, де тримати автомобіль, а комора допоможе зберігати речі поза вашою, наприклад, невеличкою однокімнатною квартирою.

Неповторний «козир» ЖК «Садочок» — це наявність еркерів у більшості квартир під Києвом. Величезне закруглене вікно створює надзвичайну атмосферу комфорту, затишку, стилю. Еркер збільшує кількість світла в приміщенні та візуально робить його просторішим. До того ж, ваша квартира у передмісті Києва виглядатиме презентабельно навіть ззовні, якщо роздивлятиметесь її з вулиці.

ЖК «Садочок» здає однорівневі та дворівневі квартири максимально підготовленими під чистове оздоблення. Господарям не доведеться витрачати кошти на штукатурку і стяжку підлоги — можна одразу розпочинати чистовий ремонт!

Велика перевага квартир під Києвом у ЖК «Садочок» — це електричне опалення. Мешканці не залежатимуть від цін на газ, та зможуть самостійно слідкувати та керувати комунальними послугами. Навіть з мобільних додатків.

З вікон квартир відкриватиметься вид на безкрайній горизонт, яблуневі сади та невеликі приватні будинки, що заворожуватиме кожну мить.

Вашій увазі представлені картки всіх планувань нашого житлового комплексу з експлікацією, поверховим планом та детальним описом. Це допоможе вам обрати з легкістю свою квартиру! Розгляньте наші квартири-студіо, однокімнатні квартири, двокімнатні квартири, трикімнатні квартири та дворівневі квартири у приємному мальовничому передмісті Києва, у Новосілках!