1-кімнатні квартири у житловому комплексі Садочок

Однокімнатні квартири у житловому комплексі "Садочок"

Одними з найпопулярніших квартир у житловому комплексі «Садочок» є однокімнатні квартири. Однокімнатні квартири у передмісті Києва — це універсальне рішення для студентів, випускників вищих навчальних закладів, молодих спеціалістів, самостійних людей, молодих пар, літніх людей тощо. Однокімнатна квартира у Новосілках, можливо, не похвалиться своєю великою площею, але вона «виграє» за рахунок компактності, вдалого та продуманого планування.

3Dпланування однокімнатних квартир під Києвом у ЖК «Садочок» пропонують лише один з безлічі варіантів облаштування та зонування житла. Ви завжди зможете переладнати житло на свій смак: наприклад, зробити квартиру-студію.

В наявності 9 типів однокімнатних квартир у малих та великих будинках ЖК «Садочок». Загальна їх площа варіюється від 37,5 м2до 44,8 м2.

Залежно від того, на яку сторону світу виходитимуть їх вікна, з них відкриватиметься різний вид. Наприклад, хтось буде споглядати на інші будинки та серце житлового комплексу з його зеленими алеями для прогулянок, спортивними майданчиками та лаунж зонами, комусь будуть видні безкрайні горизонти, яблуневі сади та невисокі приватні будинки.

Переваги 1-кімнатних квартир у ЖК «Садочок»

Переваги однокімнатних квартир у Києві та в Київській області полягають у тому, що, по-перше, вони мають невисоку вартість. Таке житло доступне людям із середнім достатком. Якщо ви не готові заплатити повну вартість однокімнатної квартири одразу, ЖК «Садочок» надає можливість купити квадратні метри у розстрочку. По-друге, однокімнатні квартири у нашому житловому комплексі мають еркери — фірмові напівкруглі вікна з широким кутом огляду. Вони додають будь-якій однокімнатній квартирі особливого шарму та візуально збільшують простір. Але зверніть увагу, що є планування без еркерів. Взагалі, дизайн будинків ЖК «Садочок» виконаний у європейському стилі, с похилими дахами та баштами. Тому рідне житло виглядатиме привабливо не тільки зсередини, а ще й ззовні.

До переваг однокімнатних квартир можна віднести те, що прибирання займає менше часу, рахунки за електроенергію менше, ремонт і покупка меблів обходиться дешевше.

З недоліків, звичайно, треба виділити основний: недостатньо простору, якщо в однокімнатній квартирі ЖК «Садочок» у передмісті Києва буде проживати більше однієї людини. За допомогою меблів-трансформерів, грамотного дизайн-проекту і підбору кольорів в інтер’єрі житло можна перетворити в максимально практичне приміщення, де буде зручно знаходиться і мешканцям, і гостям.

На відміну від більшості забудовників, ЖК «Садочок» здає в експлуатацію однокімнатні квартири у передмісті Києва під чистову обробку. Господарям не доведеться витрачати гроші на штукатурку і стяжку підлоги — можна одразу розпочинати чистовий ремонт!

Вашій увазі представлені картки всіх планувань нашого житлового комплексу з експлікацією, поверховим планом та детальним описом: роздивіться та вивчіть однокімнатні квартири, двокімнатні квартири, трикімнатні квартири, дворівневі квартири та smart-квартири у приємному мальовничому передмісті Києва, у Новосілках.