ЖК Садочок: планування 1-кімнатної квартири 37,6 м2 — Тип m-1A — ЖК "Садочок"

Планування 1-кімнатної квартири 37,6 м2 - Тип m-1A

Планування доступне з 2 по 7 поверхи
Type-m-1A
1-кімнатної квартири 37,6 м2 - Тип m-1A
drawing-house-plan copy

Загальна площа: 37,6 м2

Житлова площа: 15,6 м2

Кухня: 9,9 м2

Житлова кімната: 15,6 м2

Коридор: 4,5 м2

Санвузол: 4,0 м2

Лоджія: 3,6 м2

Особливості планування квартир типу m-1A у ЖК Садочок

На черзі огляд планування однокімнатних квартир № 2, 8, 14, 20, 26, 32 у малому будинку. Вони розташовані відповідно з 2 по 7 поверхи.

Загальна площа цієї компактної квартири складає 37,6 м2. Не дивлячись на невеликий розмір, це житло досить містке, адже вірно сплановане, тому підійде для самостійних молодих або літніх людей, для сімейної пари, для студентів. Тут можна зробити квартиру-студію — стіну між житловою кімнатою та кухнею дозволяється усувати.

У разі якщо місця для особистих речей буде мало, ви зможете придбати комору у підвальному приміщенні — там можна зберігати що завгодно, від консервів до лиж, а квартира залишиться вільною від нагромадження зайвого.

Засклена чимала лоджія (3,6 м2) стане найулюбленішою частиною квартири. Відволікаючись від суєти всього світу, від важкої та напруженої роботи, від шуму вдома, тут можна буде сховатися з чашкою трав'яного чаю, послухати музику, полежати на тахті та відновити сили.

Залежачи від того, на яку сторону світу виходитимуть вікна, буде видно або серце житлового комплексу з його зеленими алеями, фонтаном, спортивним майданчиком та іншими будинками, або ж безкрайній горизонт, невеличкі приватні будинки та яблуневі сади, що неймовірно гарно квітнуть навесні…

Затишок квартирам № 2, 8, 14, 20, 26, 32 подарує світла кухня (9,9 м2) — її дизайн можна зробити настільки «смачним», що тут захочеться не тільки їсти, а ще й працювати за комп’ютером або запрошувати гостей на «посиденьки». Зверніть увагу на те, що лише ті стіни, що відмічені синім кольором є несучими, тобто ви зможете перетворити це житло на квартиру-студію, усунувши стіну між кухнею та кімнатою. Наші 3D планування пропонують лише один з безлічі різних варіантів дизайну.

Санвузол (4,0 м2) із великою ванною створить атмосферу особистого салону. Отримуйте задоволення від процесу догляду за собою і нехай стануть звичкою щотижневі спа-процедури із ванною з морською сіллю, свічками та заспокійливою музикою.

Входи до усіх приміщень квартири закриваються дверима, тож заходячи через вхідні двері до коридору вночі (4,5 м2), ви не потурбуєте мешканців, які, можливо, вже спатимуть.

Цей невеликий острів домашнього затишку стане домом на довгі роки, а зручна внутрішня інфраструктура ЖК «Садочок» дозволить проводити дозвілля не виїжджаючи до міста. Тут є велодоріжки, спортивний майданчик, два дитячих майданчики для дітей різного віку, лаунж зони для відпочинку та зелені алеї для прогулянок, магазини, кафе, салони та коворкінг-офіс. Кожен знайде улюблений куточок у нашому комплексі, а коли всі квартири заселять, одразу знайдуться нові друзі та своє «ком’юніті».

На усі питання, які з’явились, вам будуть раді відповісти у відділі продажу ЖК «Садочок» за адресою смт. Чабани, вул. Новосілківська, 22а.
Він працює з 10:00 до 19:00 (пн-пт) та з 11:00 до 17:00 (сб-нд).

Міський телефон відділу продажу ви можете побачити у верхній частині сайту, або телефонуйте на мобільній номер: (067) 130 26 92

Електронна пошта: info@sadochok.com.ua.

ЖК «Садочок» в Instagram.

ЖК «Садочок» в Facebook.