ЖК Садочок: планування 1-кімнатної квартири 42,2 м2 — Тип m-1B — ЖК "Садочок"

Планування 1-кімнатної квартири 42,2 м2 - Тип m-1B

Планування доступне з 2 по 7 поверхи
Type-m-1B
-кімнатної квартири 42,2 м2 - Тип m-1B
drawing-house-plan copy

Загальна площа: 42,2 м2

Житлова площа: 17,8 м2

Кухня: 11,3 м2

Житлова кімната: 17,8 м2

Коридор: 5,5 м2

Санвузол: 4,0 м2

Лоджія: 3,6 м2

Особливості планування квартир типу m-1B у ЖК Садочок

Це — ряд компактних однокімнатних квартир № 3, 9, 15, 21, 27 та 33 у малому будинку. Вони розташовані на поверхах з 2 по 7. Не можемо не відмітити, що саме ці планування мають найбільший попит. І недаремно, адже ці затишні 3D планування дійсно створені для того, щоб кожен мешканець почував себе у найзручнішому, найулюбленішому місці на землі.

Квартира має площу 42,2 м 2 і підійде самостійній молодій людині, парі, людям похилого віку або студентам. Витягнута форма житлової кімнати (17,8 м 2 ) дозволяє розміщати тут і ліжко, і робочий куточок, і гардеробну. Світла та простора, вона здаватиметься ще більшою завдяки еркеру — фірмовому рішенню ЖК «Садочок». Наші еркери виглядають незвично ззовні, а у квартирі тим паче. Створюють неповторний дизайн, оригінальність інтер’єру та дозволяють декорувати кімнату за власним смаком сотнею різних способів. Будинки житлового комплексу виконані у європейському стилі і мають еркери, башти та похилі дахи. Окрім функціональності, життя тут буде приносити естетичну насолоду.

У квартирах № 3, 9, 15, 21, 27 та 33 є шикарна засклена лоджія (3,6 м 2 ), де можна відпочивати із чашечкою чаю після важкого трудового дня, вести приємні бесіди з друзями, розстелити килимок та зайнятись йогою чи стретчінгом, перетворити її на міні- кабінет або навіть на кімнату для відпочинку у теплу пору року.

Лоджія освітлюватиме кухню (11,3 м 2 ), тому готувати і трапезувати тут буде одним задоволенням. Планування пропонує одну з найвдаліших дизайнерських ідей, лише погляньте, як складно поєднуються кольори, меблі, форми... але ви завжди можете владнати все по-своєму і навіть усунути міжкімнатні перегородки. Тільки, будь ласка, ознайомтеся з плануванням — ділянки стін, що позначені ярким кольором є несучими.

Якщо ви любите приймати ванну, проводите багато часу під час водних процедур та знаєте, що догляд за собою може приносити надзвичайне задоволення, вам обов’язково сподобається санвузол квартир № 3, 9, 15, 21, 27 та 33, адже його площа складає 4 м 2 . Тут вміститься ванна, умивальник, велике дзеркало… все, щоб ви почували себе і виглядали бездоганно.

На плануванні житлова кімната закривається дверима, тож заходячи з вулиці до коридору (5,5 м 2 ), ви не потурбуєте співмешканців. При необхідності стіну можна усунути і створити тут квартиру-студію. Зонування виконати за допомогою меблів та декору — таким чином з’явиться набагато більше корисної площі.

ЖК «Садочок» стане рідним домом на довгі роки. Внутрішня інфраструктура комплексу продумана так, щоб жителі мали змогу робити всі справи та проводити дозвілля не виїжджаючи до міста. Тут є велодоріжки, спортивний майданчик, два дитячих майданчики для дітей різного віку, лаунж зони для відпочинку та зелені алеї для прогулянок, магазини, кафе, салони та коворкінг-офіс. До того ж, комплекс охороняється 24 години на добу, тож можна не хвилюватися про свою безпеку та безпеку родини.

На усі питання, які з’явились, вам будуть раді відповісти у відділі продажу ЖК «Садочок» за адресою смт. Чабани, вул. Новосілківська, 22а.
Він працює з 10:00 до 19:00 (пн-пт) та з 11:00 до 17:00 (сб-нд).

Міський телефон відділу продажу ви можете побачити у верхній частині сайту, або телефонуйте на мобільній номер: (067) 130 26 92

Електронна пошта: info@sadochok.com.ua.

ЖК «Садочок» в Instagram.

ЖК «Садочок» в Facebook.