Двокімнатні квартири у житловому комплексі "Садочок"

Двокімнатні квартири у житловому комплексі "Садочок"

На нашому сайті представлені картки всіх планувань нашого житлового комплексу з експлікацією, поверховим планом та детальним описом: однокімнатні квартири, двокімнатні квартири, трикімнатні квартири, дворівневі квартири та smart-квартири у приємному мальовничому передмісті Києва, у Новосілках.

У наявності 5 різних типів планувань двокімнатних квартир у Новосілках площею від 54,8 м2до 65,1 м2.

Ці двокімнатні квартири знаходяться і в малих, і у великих будинках, на поверхах з 2 по 7. Вікна їх виходитимуть на всі сторони світу, тому кожен зможе обрати «свою» двокімнатну квартиру: жайворонкам, які люблять рано прокидатися, підійде квартира на східній стороні. Сонце встає на сході та допоможе прокидатись з першими променями, а ввечері не буде проблем із раннім засинанням. Розташована на західній стороні світу двокімнатна квартира у передмісті Києва буде зручною для «сов» — людей, які пізно прокидаються та пізно лягають спати. Сонце не потурбує спозаранку, а от заходи на горизонті, що будуть вражати та надихати, забезпечені. Північ — це сторона для творчих людей, які люблять працювати у пітьмі чи навіть темряві. Їх дратують та відволікають сонячні промені, а приглушене та «стабільне» світло, навпаки, подарує наснагу для нових шедеврів. Тому ті, хто веде нічний спосіб життя, мають обирати двокімнатну квартиру під Києвом, вікна якої виходять на північ. Південна сторона світу вважається найсвітлішою. Любителі спеки та сонця мають обирати двокімнатні квартирі на півдні нашого житлового комплексу. Важливо пам’ятати, що саме тут влітку вигорають тканини, шпалери, меблі, книги та в’януть квіти. Однак, вважається, що це найекономніша сторона світу, бо можна не витрачати так багато електричного освітлення.

Двокімнатна квартира у передмісті Києва — це функціональне, комфортабельне та продумане житло. Воно підійде для молодих пар, для родин з одною дитиною або двома, для пар похилого віку тощо. Двокімнатна квартира стане ідеальним домом для самостійних людей, які планують створювати родину та влаштовувати сімейне «вогнище», затишок у майбутньому.

Переваги двокімнатних квартир у житловому комплексі «Садочок»

Переваг у двокімнатних квартир ЖК «Садочок» у передмісті Києва безліч. Наприклад:

  • екологічна територія зі свіжим повітрям;
  • мальовниче озеро у пішій доступності від території комплексу;
  • цілодобова охорона.

ЖК знаходиться за офіційною межею міста, тобто буквально на природі, але лише у декількох кілометрах від столиці. Таким чином з’являється відчуття, нібито живеш у приватному будинку, але місцева інфраструктура значно зручніша, аніж життя у звичайному приватному секторі.

У ЖК «Садочок» розташується дитячий садок, спортивний майданчик, велодоріжки, дитячі майданчики, магазини, кафе та коворкінг. Кожен зможе знайти нових друзів, жити щасливо і довго у нашому житловому комплексі. Будь-яка двокімнатна квартира перетвориться на рідний дім, де можна буде жити, працювати, проводити свята і дозвілля, розширювати родину… Роздивіться, які чудові 3Dпланування двокімнатних квартир пропонують дизайнери. Неможливо не закохатися!