ЖК Садочок: планування 2-кімнатної квартири 64,4 м2 — Тип 2А — ЖК "Садочок"

Планування 2-кімнатної квартири 64,4 м2 - Тип 2А

Планування доступне з 2 по 7 поверхи
Type-2A
2-кімнатної квартири 64,4 м2 - Тип 2А
drawing-house-plan copy

Загальна площа: 64,4 м2

Житлова площа: 34,0 м2

Кухня: 11,0 м2

Житлова кімната 1: 12,7 м2

Житлова кімната 2: 21,3 м2

Коридор: 8,2 м2

Ванна кімната: 3,8 м2

Туалет: 2,6 м2

Лоджія: 3,6 м2

Балкон: 1,2 м2

Особливості планування квартир типу 2А у ЖК Садочок

Затишне, зручне і просто досконале планування квартир № 1, 9, 17, 25, 32 та 39 доступне для огляду та купівлі.

Ці оазиси гармонії та комфорту у ЖК «Садочок» розташовані у великих будинках. Двокімнатна квартира загальною площею 64,4 м2 та житловою площею 34,0 м2 доступна з другого по сьомий поверхи.

Одна з головних «фішок» цих квартир — це еркер, напівкругле величезне енергозберігаюче вікно, що може стати як куточком для домашнього кабінету, так і вільною нішею у спальні. Наше 3D планування пропонує не заставляти еркер меблями, щоб кімната отримувала максимальну кількість сонячного світла і виглядала ще більш просторою. Але ви завжди зможете перепланувати житло як найзручніше. Тільки, будь ласка, зверніть увагу на відмічені окремим кольором стіни, бо це несучі конструкції.

Є ще дві приємні новини, що стосуються квартир з таким плануванням у великих будинках ЖК «Садочок» — балкон та лоджія, місця для відпочинку чи маленької особистої оранжереї. Якщо у квартирі житиме закохана пара, то у кожного буде свій приватний куточок, де можна побути наодинці та скучити один за одним. Балкон має площу 1,2 м2, а лоджія — 3,6 м2.

На плані ванна кімната (3,8 м2) та туалет (2,6 м2) відокремлені стіною, але їх можна за бажанням поєднати в один великий санвузол. У будь-якому випадку, тепер водні процедури приноситимуть справжнє естетичне задоволення.

Кухня велика — 11м2, тому в ній легко розмістяться не тільки мешканці квартири, а й гості. До такої оселі хочеться запрошувати багато друзів! Як чудово, що тепер буде достатньо місця, щоб прийняти усіх одразу. А якщо місця все ж таки виявиться замало, завжди можна завітати до кафе або ресторану на території житлового комплексу.

У квартирах № 1, 9, 17, 25, 32 та 39 є дві житлових кімнати по 12,7 м2 та 21,3 м2, до кожної з них є окремий вхід з коридору. Так, до кожного приміщення квартири можуть бути встановлені двері — таким чином не доведеться турбувати рідних, якщо приходите додому пізно і хтось вже відпочиває. Нарешті можна назавжди забути про планування квартир у стилі «хрущовка».

Якщо з’явиться бажання прогулятись про території ЖК «Садочок» та подихати свіжим повітрям, можна «поблукати» серед зелених алей, посидіти у спеціальних лаунж зонах для відпочинку, зайти до магазинів, які розташуються на перших поверхах будинків. Крім того, за 10 хвилин ходи від комплексу знаходиться мальовниче озеро. На ньому можна ловити рибу, організовувати пікніки або засмагати у сонячний період року.

Для дітей у ЖК «Садочок» будуть збудовані цікаві та безпечні дитячі майданчики, для підлітків та дорослих — велосипедні зони, відокремлені від пішохідних. Ми дуже пильно спланували інфраструктуру житлового комплексу, щоб мешканцям не доводилося зайвий раз кудись їхати.

До речі, документація від забудовника повністю законна та прозора — усі документи ви можете переглянути на сайті або у відділі продажу.

На усі питання, які з’явились, вам будуть раді відповісти у відділі продажу ЖК «Садочок» за адресою смт. Чабани, вул. Новосілківська, 22а.
Він працює з 10:00 до 19:00 (пн-пт) та з 11:00 до 17:00 (сб-нд).

Міський телефон відділу продажу ви можете побачити у верхній частині сайту, або телефонуйте на мобільній номер: (067) 130 26 92

Електронна пошта: info@sadochok.com.ua.

ЖК «Садочок» в Instagram.

ЖК «Садочок» в Facebook.