Трикімнатні квартири у житловому комплексі "Садочок" buttons

Трикімнатні квартири у житловому комплексі "Садочок"

У цьому розділі ви можете побачити інформацію тільки про 3-кімнатні однорівневі квартири. Якщо вас цікавлять 3-кімнатні дворівневі - перейдіть до розділу "Дворівневі квартири"

ЖК «Садочок» пропонує житло на будь-який смак. На нашому сайті представлені картки всіх планувань квартир житлового комплексу з експлікацією, поверховим планом та детальним описом: квартири-студіо, однокімнатні квартири, двокімнатні квартири, трикімнатні квартири та дворівневі квартири у приємному мальовничому передмісті Києва, у Новосілках.

Трикімнатні квартири у передмісті Києва, у житловому комплексі «Садочок» — це комфорт, затишок та багато вільного простору для життя.

У трикімнатній квартирі у Новосілках ви не будете ретельно прораховувати, як краще розставити меблі і розкласти речі, щоб все вмістилося, і до того ж залишилося багато вільного місця для руху. Ви точно будете знати, що у трикімнатній квартирі під Києвом ви і ваша родина матимуть окремі «куточки» щоб проводити час наодинці, у тиші, чи навпаки з музикою — ніхто нікому не заважатиме. Велика родина і її друзі зустрічатимуться разом за обіднім столом у кухні, в той час як у дорослих і дітей будуть окремі кімнати для сну, дозвілля та роботи. А розважатися, грати, малювати чи дивитися фільми можна на балконі чи лоджії трикімнатної квартири.

Наші фірмові еркери додадуть особливого шарму внутрішньому інтер’єру великої кімнати, зроблять трикімнатну квартиру у Києві більш сонячною, світлою та теплою.

Вашій увазі представлене планування трикімнатної квартири під Києвом типу 3А. Квартира розташована на 5, 6 та 7 поверхах будинків № 2, 4 та 6 (Тип 2, 3 будинки кожен на 53 квартири у підвальному приміщенні підземний паркінг), а це означає, що на весь житловий комплекс «Садочок» є 9 трикімнатних квартир у Новосілках. Якщо вам сподобався саме цей варіант, варто приймати рішення швидко — хтось може придбати це житло раніше за вас.

Трикімнатні квартири під Києвом

— це не тільки внутрішній функціональний комфорт, це насолода від природи, свіжого повітря, життя подалі від гучного міста. Лише 10-15 хвилин транспортом, і ви у Києві, але все ж таки мешкаєте серед яблуневих садів, маленьких приватних будинків, у пішій доступності від мальовничого озера. Це чудова нагода переїхати за місто із родиною, або переїхати самостійно і створити родину вже тут. Трикімнатні квартири у Новосілках, у ЖК «Садочок» зможуть відповісти вимогам кожного!

Розвинута інфраструктура житлового комплексу дасть змогу віддати діток до дитсадка, займатись спортом на спеціальних майданчиках, кататись на велосипеді, відпочивати у лаунж зонах і не перейматись безпекою членів родини, бо територія охоронятиметься та буде оснащена відеоспостереженням 24/7. Тож, обрання трикімнатної квартири у передмісті Києва — це безпека не лише всередині, а й на дворі.

На відміну від більшості забудовників, ЖК «Садочок» здає в експлуатацію трикімнатні квартири у передмісті Києва з оздобленням. Господарям не доведеться витрачати гроші на штукатурку і стяжку підлоги — можна одразу розпочинати чистовий ремонт!