ЖК Садочок: планування 3-кімнатної квартири 83,2 м2 — Тип 3А — ЖК "Садочок"

Планування 3-кімнатної квартири 83,2 м2 - Тип 3А

Планування доступне з 5 по 7 поверхи
Type-3A
treshka_sadochok
drawing-house-plan copy

Загальна площа: 83,2 м2

Житлова площа: 43,9 м2

Кухня: 12,1 м2

Житлова кімната 1: 12,5 м2

Житлова кімната 2: 13,0 м2

Житлова кімната 3: 18,4 м2

Хол: 11,1 м2

Туалет: 4,1 м2

Ванна кімната: 5,2 м2

Лоджія: 3,6 м2

Балкон застеклений: 3,1 м2

Особливості планування квартир типу 3А у ЖК Садочок

У будинках № 2, № 4 та № 6 з 5 по 7 поверхи розташувалася 3-кімнатна квартира типу 3А. Її площа складає: загальна - 83,2 м2, а житлова — 43,9 м2. Подібна квартира буде функціональним вирішенням житлового питання для великої родини з двома або трьома дітьми. В ній є все необхідне для комфортного проживання та облаштування оселі, яка згодом стане рідним домом на довгі роки.

Якщо ви подивитесь на 3-D планування, то побачите, що найбільша кімната (18,4 м2) має вражаючий по розміру та красі еркер, з нього відкриватиметься краєвид на яблуневі сади та приватні будинки, або внутрішній двір, залежіть від будинку. Інших високоповерхівок поряд з ЖК «Садочок» ви не побачите. Дизайнери житлового комплексу надали перевагу європейському стилю будівництва — одже на кожному домі з’явилися еркери, башти та похилі дахи.

Дві інші спальні кімнати (12,5 м2 та 13,0 м2) також чималі та світлі — в одній є велике енергозберігаюче вікно, а в іншій вихід на простору лоджію (3,6 м2). З кухні (12,1 м2) можна потрапити до просторого заскленого балкона (3,21 м2), ще одного куточку спокою, затишку та усамітнення. Як ви бачите, ця квартира не тільки велика в питанні житлової площі, але й має три вільних «виходи» назовні (балкон, лоджію та еркер). Це додає додаткового простору до вашої майбутньої оселі.

Санвузол у плануванні цієї квартири розділений на два приміщення: в одному знаходитиметься туалет та умивальник (4,1 м2), якими зможуть скористатися як мешканці, так і гості родини, а в іншій частині квартири розташується ванна кімната (5,2 м2), яка буде більш приватною та особистою. Крім того, для великої родини дуже важливо розділяти душову та туалет, щоб ніхто нікого не підганяв під час гігієнічних процедур.

Приємним бонусом квартири є великий хол (11,1 м2). Слушне місце для рослин, предметів декору, полиць або шаф, картин. До того ж, він грає суттєву роль в питанні тиші, бо саме з холу встановлені двері у всі приміщення квартири. Якщо діти вже сплять, а ви тільки-но повернулися з роботи, вони не прокинуться від шуму у коридорі та інших кімнатах.

ЖК «Садочок» створений для великих родин! Продумана інфраструктура міститиме підземне, наземне, гостьове паркування та двір без машин, дитячі майданчики, велодоріжки, спортивні майданчики, лаунж зони, зелену алею, дитячий садок, продуктові магазини, кафе та багато іншого. В погожий день задоволенням стане прогулянка з дітьми до озера, що знаходиться у 10 хвилинах пішої ходи.

Нагадуємо: для тих, хто вирішить придбати житло у ЖК «Садочок», може надаватися розстрочка від забудовника на 36 місяців. Перший внесок — 25% від повної вартості квартири на поточну дату.

На усі питання, які з’явились, вам будуть раді відповісти у відділі продажу ЖК «Садочок» за адресою смт. Чабани, вул. Новосілківська, 22а.
Він працює з 10:00 до 19:00 (пн-пт) та з 11:00 до 17:00 (сб-нд).

Міський телефон відділу продажу ви можете побачити у верхній частині сайту, або телефонуйте на мобільній номер: (067) 130 26 92

Електронна пошта: info@sadochok.com.ua.

ЖК «Садочок» в Instagram.

ЖК «Садочок» в Facebook.