ЖК Садочок Новини buttons
Хід будівництва ЖК «Садочок». Грудень 2018 року.
04.01.2019

ЖК «Садочок» вітає вас! Стисло про житловий комплекс

Cьогодні ми хочемо познайомити, вас, з нашим житловим комплексом «Садочок».

ЖК «Садочок» — це новий житловий комплекс у с. Новосілки, Києво-Святошинського району, Київської області. У старовинному зеленому краю з яблуневими садами, що надзвичайно гарно квітнуть навесні, розташується житло, яке поєднає ваші мрії.
Комбінація з незайманої природи, свіжого повітря, вільного простору на межі великого міста та високих стандартів будівництва і планування, дадуть змогу придбати житло навіть молодим сім’ям і самостійним молодим людям.
Поряд знаходиться мальовниче озеро, біля якого можна влаштовувати пікніки та рибалку.
Зелена зона з алеями чудово поєднається із сучасними технологіями будівництва, де будуть розташовані 9 будинків двох типів, а саме: Типу 1 (6 будинків по 42 квартири у підвальному приміщенні кладові) та Типу 2 (3 будинки по 53 квартири у підвальному приміщенні підземний паркінг). Старий європейський стиль з вежами та мансардами додасть затишності та відчуття статності простору. Кватири будуть оздоблені великими панорамними вікнами та еркерами.
На вибір представлені 411 квартир, 29 різних планувань, 1,2,3-кімнатні квартири та дворівневі квартири на верхніх поверхах.
З них відкривається просторий вид на сади та приватні будинки. Високоповерхівок навкруги немає.
Велика перевага ЖК «Садочок» — це електроопалювання, тобто мешканці не залежатимуть від цін на газ та зможуть самостійно слідкувати та керувати комунальними послугами. Навіть з мобільних додатків.
Для екологічності та безпеки життя передбачені підземні паркінги та зовнішнє паркування.
Також для безпеки вас і вашої родини у кожному будинку знаходитиметься консьєрж, домофони, відеоспостереження. Територія ЖК «Садочок» закрита та буде охоронятися 24 години на добу.
Передбачаючи бажання активних мешканців, ЖК «Садочок» матиме спортивні майданчики, зони відпочинку та барбекю, 2 дитячі майданчики для дітей різного віку. 
Забудовник приділяє велику увагу зручній місцевій інфраструктурі — супермаркети, медичний центр (будинок № 2), дитячий садок (будинок № 3), кафе, коворкінги та салон краси… маленьке містечко
житловий комплекс «Садочок» стане для вас рідним домом.
Лише 5 км до ст. метро «Теремки» та трохи більше до ст. метро «Іподром» — це 5-10 хвилин власним авто або маршруткою.
У радіусі декількох кілометрів:
  • супермаркет «Мегамаркет»
  • ТРЦ «Магелан»
  • Фітнес-клуб «Спортлайф»
  • Будівельний гіпермаркет «Нова лінія»

 

Слідкуйте за новинами на сторінці  Facebook та в Instagram !