Квартири у ЖК Садочок

Квартири у житловому комплексі "Садочок"

Квартири у житловому комплексі "Садочок" у с. Новосілки Києво-Святошинського району Київської області - це 411 варіантів помешкань, 14 планувань у 9 будінках на 8 поверхів кожен. Оберіть свою квартиру у житловому комплексі "Садочок"! Студію, однокімнатну, двокімнатну, трьохкімнатну чи дворівневу, що представлені також у 3 різних форматах - на 2, 3 чи 4 кімнати.
1

Оберіть будинок

2

Оберіть поверх або кількість кімнат

3

Оберіть квартиру

4

Переходьте на картку квартири та дізнавайтесь усі деталі

На представленій ніжче схемі ви можете обрати спочатку будинок (великий, чи малий), потім поверх. Наразі, для продажу відкрито 2 із 9 будинків.
Номер на кольоровій плашці означає кількість кімнат у квартірі, а сам колір — статус квартири. Вона може бути доступна до купівлі (зелена), недоступна, бо її вже придбали (сіра), заброньована на певний час (фіолетова), чи на етапі оформлення документів (помаранчева).

Для пошуку квартири тільки на первному поверсі чи певного розміру, або за приянятною для себе ціною — скористайтесь фільтрами.

При наведенні на будь-яку квартиру, що вас зацікавила, можна побачити її індівідуальний номер, ціну, площу та тип планування.

По кліку на квартиру ви отримуєте інформацію про повну експлікацію, площу всіх пріміщень, розташування квартири на поверсі (кнопка «Завантажити PDF») та можливість залишити заявку саме на це помешкання. Залішається тільки зачекати на дзвінок з Відділу Продажу!