Як придбати квартиру у ЖК "Садочок"?

Як придбати квартиру у житловому комплексі "Садочок"?

Порядок придбання житла за умови 100 % оплати вартості квартири через Фонд фінансування будівництва (ФФБ) виду А


Згідно законодавства України існує декілька законних способів інвестування в будівництво новобудов. Одним з інструментів фінансування нерухомості є фонд фінансування будівництва (ФФБ). ФФБ створений з метою захисту прав та інтересів інвесторів .

Які ж переваги ФФБ для звичайного покупця? Читайте у цьому розділі нашого сайту.

ЖК "Садочок" співпрацює з найбільшим Управителем Фондів фінансування будівництва в Україні, що більше 10 років на ринку - ТОВ ФК "ЖИТЛО-КАПІТАЛ".


1

Звертаєтесь до відділу продажу, обираєте квартиру

2

Знайомитесь з пакетом документів, необхідних для оформлення угоди

3

Укладаєте з Управителем Фонду Договір про участь у ФФБ виду А

4

У 3-денний термін з моменту підписання Договору сплачуєте 100 % вартості квартири

5

У 5-денний термін Ви отримуєте Свідоцтво про участь у ФФБ

6

Укладаєте з Управителем Договір уступки майнових прав на квартиру на Вашу користь

7

Свідоцтво обмінюється на довідку про підтвердження Вашого права на отримання у власність закріпленої квартири

Після введення будинку в експлуатацію та здійснення остаточних розрахунків за даними БТІ. Також підписуєте Акт прийому-передачі квартири для подальшого оформлення правовстановлюючих документів.
8

Забудовник передає Вам правовстановлюючі документи на квартиру

Після отримання від реєстраційної служби витягу з державного реєстру
Перелік документів, що ви отримуєте після підписання угоди:

1) Правила Фонду фінансування будівництва виду "А". 2) Договір про участь у Фонді фінансування будівництва. 3) Договір відступлення майнових прав. 4) Свідоцтво про участь у Фонді фінансування будівництва.

Порядок придбання житла в розтрочку від забудовника


Купивши будь-яку квартиру у житловому комплексі "Садочок" ви можете розраховувати на розстрочку від забудовника на 30 місяців.

Перший внесок повинен становити не меньше ніж 25%.

Ми також гарантуємо індивідуальний підхід - якщо ви зацікавлені у придбанні житла чи комерційної нерухомості у комплексі - ми впевнені, що зможемо запропонувати прийнятні варіанти.

Усі подробиці можна уточнити у Відділі продажу


1

Звертаєтесь до відділу продажу,обираєте квартиру. Знайомитесь з пакетом документів, необхідних для оформлення угоди

2

Узгоджуєте графік внесення коштів до ФФБ

3

Укладаєте з Управителем Фонду Договір про участь у Фонді фінансування будівництва

4

У 3-денний термін після підписання Договору сплачуєте перший внесок — не менш ніж 25% вартості від загальної площі квартири

5

У 5-денний термін Ви отримуєте Свідоцтво про участь у ФФБ, в якому зазначено кількість закріплених квадратних метрів

6

Після сплати загальної вартості обраної квартири укладаєте з Управителем Договір уступки майнових прав на квартиру на Вашу користь

7

Свідоцтво обмінюється на довідку про підтвердження Вашого права на отримання у власність закріпленої квартири і підписуєте Акт прийому-передачі квартири для подальшого оформлення правовстановлюючих документів.

Після введення будинку в експлуатацію та здійснення остаточних розрахунків за даними БТІ.
8

Після отримання від реєстраційної служби витягу з державного реєстру, Забудовник передає Вам правовстановлюючі документи на квартиру

Перелік документів, що ви отримуєте після підписання угоди:

1) Правила Фонду фінансування будівництва виду "А". 2) Договір про участь у Фонді фінансування будівництва. 3) Договір відступлення майнових прав. 4) Свідоцтво про участь у Фонді фінансування будівництва.

Особливості та переваги інвестування у новобудови через Фонд фінансування будівництва (ФФБ) виду А

Відповіді на найпоширеніші питання, що часто задають нам про ФФБ виду А

Згідно законодавства України існує декілька законних способів інвестування в будівництво новобудов. Одним з інструментів фінансування будівництва є фонд фінансування будівництва (ФФБ). ФФБ створений з метою захисту прав та інтересів інвесторів.
Які ж переваги ФФБ для звичайного покупця? Насамперед , робота Фонду регулюється окремим законом «Про фінансово-кредитні механізми та управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю».
Управителем ФФБ може виступати банк або фінансова компанія, яка отримала ліцензію на проведення діяльності по залученню коштів Довірителів, управлінню майном для фінансування будівництва і виконання операцій з нерухомістю. Уставний капітал повинен складати не менше одного мільйона євро. У випадку ЖК "Садочок", нашим Управителем ФФБ виступає ТОВ ФК "ЖИТЛО-КАПІТАЛ", що працює на ринку новобудов 10 років, та має за плечима більше 50 об'єктів успішно зданих в експлуатацію, загальною площею 1,16 млн. кв.м.
При відкритті ФФБ виду "А" Управитель повинен перевірити всю дозвільну документацію, як на земельну ділянку так і на сам об’єкт будівництва. Тільки після повного аналізу даного об’єкта будівництва та маючи на руках всю необхідну дозвільну документацію, Управитель відкриває ФФБ. Неможливо відкрити ФФБ, якщо забудовник не має "на руках" ВСІЄЇ дозвільної документації"! У ЖК "Садочок" ФФБ відкрито і вже успішно функціонує.
Управитель відкриває ФФБ. Процедура відкриття ФФБ виду "А" - це відкриття розрахункового рахунку в банку та підписання таких документів, як "Правила ФФБ", договір Управителя з Забудовником (на підставі, якого проводяться перекази з рахунку ФФБ на забудовника та робляться звіти). В свою чергу Забудовник звітує за отримані і використані кошти на будівництво конкретно об’єкта. При укладанні договору у ФФБ за інвестором буде закріплений конкретний об’єкт інвестування. На відміну від інших інструментів фінансування в будівництво, при участі у ФФБ квартира буде оформлена одразу на інвестора, а не на забудовника. Завдяки цьому не потрібно сплачувати додаткові податки при оформлені права власності.
Створення та робота Фонду чітко регулюється законодавством. За Інвестором закріплюється конкретний об’єкт, а його інтереси захищені законом. Це дозволяє уникнути ризиків подвійних продажів. Багаторівневий контроль: ФФБ контролює Забудовника, в той же час діяльність Фонду контролюється державою. Контроль за цільовим використанням коштів, отриманих від довірителів. Існує можливість змінити забудовника , у випадку банкротства і якщо він не виконує свої зобов’язання. ФФБ може бути створено тільки при наявності повного пакету дозвільної документації на будівництво. При оформленні права власності Інвестору не потрібно платити додаткові податки.

Залишились питання?

  • Відділ продажу ЖК "Садочок": вул. Новосілківська, 22а, смт Чабани, Києво-Святошинського району, Київської області, Україна
  • 0443901181

  • info@sadochok.com.ua

Надішліть нам повідомлення