Як придбати квартиру у ЖК "Садочок"? buttons

Як придбати квартиру у житловому комплексі "Садочок"?

Порядок придбання житла за умови 100 % оплати вартості об’єкта інвестування через Фонд фінансування будівництва виду А (далі - ФФБ виду А)


Згідно діючого законодавства України існує декілька законних механізмів інвестування в будівництво новобудов. Одним з інструментів фінансування в нерухомість є фонд фінансування будівництва. Фонд фінансування будівніцтва створений з метою захисту прав та інтересів інвесторів.

Які ж переваги ФФБ для звичайного покупця? Читайте у цьому розділі нашого сайту.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНИЯ "ЖИТЛО-КАПІТАЛ" (далі - ТОВ "ФК "ЖИТЛО-КАПІТАЛ") - є управителем Фонду фінансування будівництва виду А ЖК "САДОЧОК" та працює на фінансовому ринку більше 10 років - ТОВ "ФК "ЖИТЛО-КАПІТАЛ".


1

Звертаєтесь до відділу продажу, обираєте об’єкт інвестування (квартиру)

2

Знайомитесь з пакетом дозвільної документації (дозвола, договори, ліцензії, технічні умови) та документами необхідними для оформлення угоди

3

Укладаєте з Управителем (ТОВ "ФК "ЖИТЛО-КАПІТАЛ") Договір про участь у ФФБ виду А

4

У 3-денний термін з моменту підписання Договору про участь у ФФБ виду А сплачуєте 100 % вартості об’єкта інвестування (квартири)

5

У 5-денний термін отримуєте Свідоцтво про участь у ФФБ виду А

6

Укладаєте з Управителем (ТОВ "ФК "ЖИТЛО-КАПІТАЛ") Договір уступки майнових прав на об’єкт інвестування (квартиру) на Вашу користь

7

Свідоцтво про участь у ФФБ виду А обмінюється на довідку про підтвердження Вашого права на отримання у власність закріпленого об’єкта інвестування (квартири)

Після введення будинку в експлуатацію та здійснення остаточних розрахунків за даними БТІ. Також підписуєте Акт прийому-передачі об’єкта інвестування (квартири) для подальшого оформлення правовстановлюючих документів.
8

Забудовник передає Вам правовстановлюючі документи на об’єкт інвестування (квартиру)

Після отримання від реєстраційної служби витягу з державного реєстру
Перелік документів, що ви отримуєте після підписання угоди:

1) Договір про участь у ФФБ виду А; 2) Договір відступлення майнових прав; 3) Свідоцтво про участь у ФФБ виду А; 4) Правила ФФБ виду А ЖК "САДОЧОК".

Порядок придбання житла в РОЗСТРОЧКУ від забудовника


Купивши будь-яку квартиру у житловому комплексі "Садочок" ви можете розраховувати на РОЗСТРОЧКУ від забудовника.

Перший внесок повинен становити не меньше ніж 25%.

Ми також гарантуємо індивідуальний підхід - якщо ви зацікавлені у придбанні житла чи комерційної нерухомості у житловому комплексі "САДОЧОК" - ми впевнені, що зможемо запропонувати прийнятні варіанти.

Усі подробиці можна уточнити у Відділі продажу


1

Звертаєтесь до відділу продажу,обираєте квартиру. Знайомитесь з пакетом документів, необхідних для оформлення угоди

2

Узгоджуєте графік внесення коштів до ФФБ

3

Укладаєте з Управителем Фонду Договір про участь у Фонді фінансування будівництва

4

У 3-денний термін після підписання Договору сплачуєте перший внесок — не менш ніж 25% вартості від загальної площі квартири

5

У 5-денний термін Ви отримуєте Свідоцтво про участь у ФФБ, в якому зазначено кількість закріплених квадратних метрів

6

Після сплати загальної вартості обраної квартири укладаєте з Управителем Договір уступки майнових прав на квартиру на Вашу користь

7

Свідоцтво обмінюється на довідку про підтвердження Вашого права на отримання у власність закріпленої квартири і підписуєте Акт прийому-передачі квартири для подальшого оформлення правовстановлюючих документів.

Після введення будинку в експлуатацію та здійснення остаточних розрахунків за даними БТІ.
8

Після отримання від реєстраційної служби витягу з державного реєстру, Забудовник передає Вам правовстановлюючі документи на квартиру

Перелік документів, що ви отримуєте після підписання угоди:

1) Договір про участь у ФФБ виду А; 2) Договір відступлення майнових прав; 3) Свідоцтво про участь у ФФБ виду А; 4) Правила ФФБ виду А ЖК "САДОЧОК".

Особливості та переваги інвестування у новобудови через ФФБ виду А

Відповіді на найпоширеніші питання, що часто задають нам про ФФБ виду А

Відповідно до законодавства України, а саме, частини третьої статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність», інвестування та фінансування будівництва об'єктів житлового будівництва з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління, може здійснюватися виключно через:

1) фонди фінансування будівництва;

2) фонди операцій з нерухомістю;

3) інститути спільного інвестування;

4) шляхом емісії цільових облігацій підприємств, виконання зобов'язань за якими здійснюється шляхом передачі об'єкта (частини об'єкта) житлового будівництва.

Закон України «Про інвестиційну діяльність» визначає загальні правові, економічні та соціальні умови інвестиційної діяльності на території України.

Фонд фінансування будівництва - це кошти, передані управителю ФФБ в управління, які використані чи будуть використані управителем у майбутньому на умовах Правил фонду та договорів про участь у ФФБ, згідно абзацу шістнадцятого статті 2 Закону Украіни «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» (далі – Закон).

Фінансова установа (Управитель), яка відповідає вимогам цього Закону, може за власною ініціативою створити ФФБ. ФФБ не є юридичною особою, а також може бути двох видів: ФФБ виду А та ФФБ виду Б.

В нашому випадку, це ФФБ виду А, в якому поточну ціну вимірної одиниці об'єкта будівництва, споживчі властивості об'єктів інвестування та об'єкта будівництва, коефіцієнти поверху та комфортності визначає забудовник, при цьому він приймає на себе ризик щодо недостатності залучених коштів на спорудження об'єкта будівництва та зобов'язаний своєчасно ввести його в експлуатацію відповідно до проектної документації і виконати усі необхідні роботи для дотримання технічних характеристик об'єктів інвестування та об'єкта будівництва, незалежно від обсягу фінансування, згідно частини третої статті 11 Закону із змінами.

Законом Украіни «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» № 978-IV від 19.06.2003;

Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-ХІІ від 12.05.1991;

Цивільним кодексом України № 435-IV від 16.01.2003.

Закон в обов’язковому порядку передбачає створення ФФБ виду А фінансовою установою – управителем ФФБ виду А, яка є посередником між інвестором і забудовником, залучає кошти фізичних та юридичних осiб, спрямовує їх на фiнансування будівництва та здiйснює контроль за процесом будівництва житла, а також цільовим використанням грошових коштiв. Управителем ФФБ виду А може виступати фінансова компанія, яка отримала ліцензію на провадження діяльності із залучення коштів установників управління майном для фінансування об'єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю. Уставний капітал фінансової компанії - управителя ФФБ виду А повинен складати не менше одного мільйона євро.

В нашому випадку, управителем ФФБ виду А виступає фінансова компанія - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-КАПІТАЛ" (код за ЕГРПОУ 35393445), що працює на фінансовому ринку 11 років, та має за плечима більше 50 успішно зданих в експлуатацію об'єктів будівництва, загальною площею 1,16 млн. м².

При відкритті ФФБ виду "А" Управитель повинен перевірити всю дозвільну документацію, як на земельну ділянку так і на сам об’єкт будівництва. Тільки після повного аналізу даного об’єкта будівництва та маючи на руках всю необхідну дозвільну документацію, Управитель відкриває ФФБ. Неможливо відкрити ФФБ, якщо забудовник не має "на руках" ВСІЄЇ дозвільної документації"! У ЖК "Садочок" ФФБ відкрито і вже успішно функціонує.
Управитель відкриває ФФБ. Процедура відкриття ФФБ виду "А" - це відкриття розрахункового рахунку в банку та підписання таких документів, як "Правила ФФБ", договір Управителя з Забудовником (на підставі, якого проводяться перекази з рахунку ФФБ на забудовника та робляться звіти). В свою чергу Забудовник звітує за отримані і використані кошти на будівництво конкретно об’єкта. При укладанні договору у ФФБ за інвестором буде закріплений конкретний об’єкт інвестування. На відміну від інших інструментів фінансування в будівництво, при участі у ФФБ квартира буде оформлена одразу на інвестора, а не на забудовника. Завдяки цьому не потрібно сплачувати додаткові податки при оформлені права власності.
Створення та робота Фонду чітко регулюється законодавством. За Інвестором закріплюється конкретний об’єкт, а його інтереси захищені законом. Це дозволяє уникнути ризиків подвійних продажів. Багаторівневий контроль: ФФБ контролює Забудовника, в той же час діяльність Фонду контролюється державою. Контроль за цільовим використанням коштів, отриманих від довірителів. Існує можливість змінити забудовника , у випадку банкротства і якщо він не виконує свої зобов’язання. ФФБ може бути створено тільки при наявності повного пакету дозвільної документації на будівництво. При оформленні права власності Інвестору не потрібно платити додаткові податки.

Залишились питання?

  • Відділ продажу ЖК "Садочок": вул. Новосілківська, 22а, смт Чабани, Києво-Святошинського району, Київської області, Україна
  • 0445005218

  • info@sadochok.com.ua

Надішліть нам повідомлення