Квартири-студіо у житловому комплексі "Садочок" buttons

Квартири-студіо у житловому комплексі "Садочок"

(Будинок № 5, 7, 8, 9)

Квартири-студіо — так заведено називати однокімнатні квартири, в яких відділений перегородкою тільки санвузол, а кухня і кімната становлять одне приміщення. Тобто, це однокімнатна квартира, в якій немає розділення на зону відпочинку та їдальню, окрім зонування, що виконується за допомогою меблів.

Свою назву та популярність квартири-студіо отримали на початку 20 сторіччя в Америці та Європі, коли самостійні молоді люди почали піднімати питання власної незалежності і необхідності в особистій зоні для творчості. Зараз квартира-студіо у Києві залишається символом невеликої затишної оселі для активних людей. У квартирі-студіо є абсолютно все, що потрібно для життя, але замість великого простору та шику перевага надається компактності та економічності. Для тих, хто багато працює та подорожує або мінімалістів за природою, квартира-студіо вважається найліпшим вибором.

Звісно, одним з великих плюсів квартири-студіо в передмісті Києва є невисока вартість, особливо, якщо мова йде про інвестування в новобудову. Житловий комплекс «Садочок» пропонує дійсно вигідні умови купівлі квадратних метрів, до того ж, повністю законна документація підтверджує безпеку та відсутність ризиків.

У нашому ЖК «Садочок» є 6 квартир-студіо.

Тобто, по одній в кожному будинку Типу 1 та розташовані на 8 поверсі. Якщо вам сподобалось наше 3D планування квартири-студіо, радимо діяти швидко та купувати, або хоча б бронювати її!

На відміну від більшості забудовників, ЖК «Садочок» здає в експлуатацію квартири-студіо у передмісті Києва з чистовим оздобленням. Господарям не доведеться витрачати гроші на штукатурку і стяжку підлоги — можна одразу розпочинати чистовий ремонт!

ЖК «Садочок» підготував для майбутніх мешканців ще багато приємних сюрпризів, окрім чистового оздоблення квартир-студіо. Ми звернули увагу на розташування житлового комплексу з точки зору транспортної розв’язки і можемо завірити — тут буде дуже зручно! Якщо ви студент чи молодий спеціаліст, який придивляється до квартир-студіо у передмісті Києва, щоб мати нагоду швидко діставатись до навчання або роботи, ЖК «Садочок» стане одним з лідерів у вашому списку претендентів на обране житло.

Поєднання незайманої природи і комфортабельного житла, чистого повітря і сучасних технологій, життя за межею великого міста, лише у 3 км від нього… справжній привід пишатися тим, що живеш в передмісті. На відстані не більше 7 км від квартир-студіо ЖК «Садочок» розташовані корпуси Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Коледж міжнародної торгівлі. До навчальних закладів можна буде дістатися велосипедом, мопедом чи громадським транспортом.

Вашій увазі представлені картки всіх планувань квартир нашого житлового комплексу з експлікацією, поверховим планом та детальним описом: розгляньте та ознайомтесь із запропонованими ними квартирами у приємному мальовничому передмісті Києва, у Новосілках.