Квартири-студії (smart-квартири) у житловому комплексі "Садочок"

Квартири-студії (smart-квартири) у житловому комплексі "Садочок"

Смарт-квартира в Києві — це просто модна тенденція чи сучасне та комфортабельне рішення?

Квартири-смарт чи квартири-студії — так заведено називати однокімнатні квартири, в яких відділений перегородкою тільки санвузол, а кухня і кімната становлять одне приміщення. Тобто, це однокімнатна квартира, в якій немає розділення на зону відпочинку та їдальню, окрім зонування, що виконується за допомогою меблів.

Свою назву та популярність smart-квартири отримали на початку 20 сторіччя в Америці та Європі, коли самостійні молоді люди почали піднімати питання власної незалежності і необхідності в особистій зоні для творчості. Зараз квартира смарт у Києві залишається символом невеликої затишної оселі для активних людей. У квартирі-студії є абсолютно все, що потрібно для життя, але замість великого простору та шику перевага надається компактності та економічності. Для тих, хто багато працює та подорожує та для мінімалістів за природою, смарт-квартира вважається найліпшим вибором.

Звісно, одним з великих плюсів квартири-студії в передмісті Києва є невисока вартість. Особливо, якщо мова йде про інвестування в новобудову. Житловий комплекс «Садочок» пропонує дійсно вигідні умови купівлі квадратних метрів, до того ж, повністю законна документація підтверджує безпеку та відсутність ризиків.

У нашому ЖК «Садочок» є 6 смарт-квартир.

Тобто, по одній в кожному малому будинку. Розташовані вони на 8 поверсі. Якщо вам сподобалось наше 3D планування квартири-студії, радимо діяти швидко та купувати, або хоча б бронювати його — таке житло розбирають, наче смачні пиріжки!

На відміну від більшості забудовників, ЖК «Садочок» здає в експлуатацію квартири-студії у передмісті Києва під чистову обробку. Господарям не доведеться витрачати гроші на штукатурку і стяжку підлоги — можна одразу розпочинати чистовий ремонт!

ЖК «Садочок» підготував для майбутніх мешканців ще багато приємних сюрпризів, окрім чистової обробки квартир smart. Ми пильно звернули увагу на розташування житлового комплексу з точки зору транспортної розв’язки і можемо завірити — тут буде дуже зручно! Якщо ви студент чи молодий спеціаліст, який придивляється до смарт-квартир у передмісті Києва, щоб мати нагоду швидко діставатись до навчання або роботи, ЖК «Садочок» стане одним з лідерів у вашому списку претендентів.

Поєднання незайманої природи і комфортабельного житла, чистого повітря і сучасних технологій, життя за межею великого міста, але лише у 3 км від нього… справжній привід пишатися тим, що живеш в передмісті. На відстані не більше 7 км від студіо квартир ЖК «Садочок» розташовані: деякі корпуси Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Коледж міжнародної торгівлі. До навчальних закладів можна буде дістатися велосипедом, мопедом чи громадським транспортом.

Вашій увазі представлені картки всіх планувань нашого житлового комплексу з експлікацією, поверховим планом та детальним описом: роздивіться та вивчіть однокімнатні квартири, двокімнатні квартири, трикімнатні квартири, дворівневі квартири та smart-квартири у приємному мальовничому передмісті Києва, у Новосілках.